Urządzenie które zadba o prywatność twoich danych

Urządzenie które zadba o prywatność twoich danych

Promocja i Reklama

Firma Verbatim rozszerza swoją ofertę bezpiecznych pamięci masowych, wprowadzając nowe zewnętrzne dyski twarde i SSD z szyfrowaniem i technologią biometryczną, aby zapewnić, że prywatne dane zapisane na urządzeniach są zawsze w pełni chronione i zgodne z wymogami RODO.

Umieszczony w eleganckich aluminiowych obudowach, nowy dysk twardy Executive Fingerprint Secure o pojemności 1 TB i 2 TB oraz dysk SSD Executive Fingerprint Secure o pojemności 512 MB i 1 TB wykorzystują kombinację 256-bitowego szyfrowania sprzętowego AES i technologii rozpoznawania odcisków palców, aby bezproblemowo szyfrować wszystkie dane na dysku w czasie rzeczywistym. Dzięki bezpiecznemu szyfrowaniu 100% dysku, czyli cała jego zawartość jest zabezpieczona przed nieautoryzowanym dostępem w przypadku zgubienia lub kradzieży dysków.

Szybki dostęp i łatwe użycie

Wbudowany system rozpoznawania linii papilarnych umożliwia dostęp maksymalnie ośmiu autoryzowanym użytkownikom i jednemu administratorowi. Po skonfigurowaniu, użytkownicy mogą blokować i odblokowywać urządzenie w ciągu kilku sekund, używając zarejestrowanego odcisku palca. Dysk SSD lub dysk twardy nie przechowuje haseł w pamięci ulotnej komputera lub systemu, co czyni go znacznie bezpieczniejszym niż szyfrowanie programowe.
Po skonfigurowaniu odcisków palców za pomocą dostarczonego oprogramowania dyski Verbatim Fingerprint Secure Drives dyski mogą być używane zarówno w systemach operacyjnych PC, jak i Mac. Posiadają interfejs USB 3.2 GEN 1 ze złączem USB-C do superszybkiego transferu danych do 5Gbps, a pakiety zawierają kabel USB-C na USB-A oraz adapter USB-C do podłączenia do wielu urządzeń, np. można podłączyć je do telewizorów po zarejestrowaniu odcisku palca. Jest to funkcja, która nie jest możliwa w przypadku zwykłych dysków szyfrowanych.

Aby zapewnić sobie spokój ducha, dostępne jest oprogramowanie Nero Backup dla systemu Windows, które pomaga użytkownikom tworzyć kopie zapasowe wszystkich plików, folderów i dysków z laptopów lub komputerów stacjonarnych, a także zaplanować automatyczne tworzenie kopii zapasowych o określonej godzinie i dniu.

Zalecana cena detaliczna dysku twardego Executive Fingerprint Secure wynosi 438,00 PLN za 1 TB (nr kat. 53652) i 552,00 PLN za 2 TB (nr kat. 53653).
Zalecana cena detaliczna dysku SSD Executive Fingerprint Secure wynosi 472,00 PLN za 512 GB (nr kat. 53656) i 720,00 PLN za 1 TB (nr kat. 53657).

O marce SureFire

SureFire to specjalistyczna marka europejska, której właścicielem jest koncern Verbatim GmbH, obejmująca dyski i akcesoria dla graczy. Więcej na stronie http://www.surefire-gaming.com

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments