Program Partnerski nazwa.pl

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Poradnik Klienta

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim wszystek typ może korzystać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program dedykowany jest również dla kupujących indywidualnych, jak oraz marek dostarczających usługi związane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Głowy a instytucji mające start w Programie Partnerskim poprzez polecanie usług z nazwa.pl, oprócz branych w Programie Partnerskim nagród są gwarancja, iż ich klienci czy znani będą czerpać z najciekawszych usług hostingowych, i ich branże będą kompleksowo chronione przed cyberprzestępcami. Za jakąś kolejną usługę, która zostanie nabyta z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od cenie zamówionej usługi. W przypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, program działa dobrze i Przyjaciele otrzymują prowizję w wysokości 50% od cenie pierwszego przedłużenia usługi i 25% z wszystkiego nowego. Dodatkowo za zadanie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o cenie 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl poświęcony jest dla całych typów firmy, jak i osób które nie są jeszcze pomocy w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można prowadzić również do znajomych, jak również do indywidualnych klientów. Bez powodu na to, ilu osobom Partner zarekomenduje wzięcie z rozwiązań nazwa.pl, za wszelką spośród nich przyjmowane są punkty, które można wymienić na gotówkę czy na pomoce w nazwa.pl.

– Jesteśmy specjalni, że dużo mężczyzn z tradycyjna poleca pomoce w nazwa.pl, dlatego teraz postanowiliśmy się zrewanżować i nagrodzić ich za lojalność wobec własnej marki. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje najwyższe na zbytu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez cały czas bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady udziału w Programie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba bądź nazwa powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Typa jest wówczas identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a wiedze na materiał naliczonych prowizji odpowiedzialne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Programie Partnerskim przelewane są w 24h na określone konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments