Standardowe wymiary paneli podłogowych w sklepie budowlanym

Panele podłogowe Złotów

Poradnik Klienta

Standardowe wymiary paneli podłogowych w interesie budowlanym – Panele podłogowe są jednym z najczęściej wybieranych materiałów wykończeniowych do podłóg. Uważają one bardzo wiele korzyści, dzięki obecnemu są tak często wybierane. Są drogie, popularne w życiu czystości, pasują do jakiegoś rodzaju wnętrza, tak i stosunkowo łatwo się je zakłada. Nie potrzeba do ostatniego wynajmować żadnej firmy, samemu bez kłopotu można sobie poradzić z wykończeniem podłogi panelami.

Panele podłogowe Chodzież

Cechy charakterystyczne paneli podłogowych

Panele podłogowe można umieścić w wszystkim miejscu. Ich wielki wybór kolorystyczny a też imitacyjny sprawia, że ważna je bez problemu dopasować do dalekich zabiegów w jakich zostały urządzone pomieszczenia. Panele podłogowe będą zatem pasować do pomieszczeń wyposażonych w formacie klasycznym, nowoczesnym, rustykalnym czy glamour. Ich odcienie są bardzo różnorodne, można bez problemu kupić panele białe, w stopniach szarości, brązu i nawet panele czarne. Jednak najważniejszą kwestią na którą warto zwrócić uwagę przy zakupie paneli, są ich kształty.

Zobacz również Wypalarnia kawy opinie

Z tego która jest długość paneli podłogowych, zależy ilość paczek potrzebnych do osiągnięcia. Przed zakupami należy a dobrze zmierzyć powierzchnię użytkową pomieszczenia, w jakim wymaga się umieścić na podłodze panele i zsumować ile metrów kwadratowych paneli będzie pozytywnych.

Panele podłogowe Chodzież

Panele podłogowe Chodzież

Panel podłogowy wymiary

Standardowy panel podłogowy ma wymiary od 80cm do 220 cm, szerokość od 13 do 21 centymetrów i grubość paneli od 8 do 22 milimetrów. Wymiary panela podłogowego klasycznego to 1.30m długości na 0.20m szerokości i 8mm grubości. Takie panele można zlokalizować w wszelkim hipermarkecie budowlanym. Kupując panele o takich wymiarach, zwykle możemy się spotkać spośród obecnym, że w paczce będzie 2, 47 m2. Jeśli więc na przykład salon, jaki pragniemy wyremontować ma podłogę o powierzchni 10m2, więc będziemy wymagali zakupić cztery paczki danych paneli podłogowych.

Wymiary paneli niestandardowych

Poza panelami o klasycznych wymiarach, można się i w interesach natknąć na panele o trochę innych wymiarach, bardziej oryginalnych. Do nich wolno na pewno zaliczyć panele, jakie są bardzo wąskie. Ich wielkość nie przekracza 13cm, są wtedy one o nic węższe niż tradycyjne panele podłogowe. Tak samo jest jeszcze z panelami bardzo krótkimi, jakie dysponują nie dobrze niż 80cm długości. Takie małe i wąskie panele podłogowe sprawdzą się w małych pomieszczeniach, w przypadku bardzo ważnych pomieszczeń montowanie takich małych i krótkich paneli będzie niezwykle czasochłonne i męczące.

Panele podłogowe Chodzież

Ile jest paneli w paczce?

Wszystkie panele podłogowe są oferowane w paczkach. Nie zawiera szansie zakupu paneli na realizację, ale ważna zwrócić do biznesu nie otwartą paczkę paneli, jeśli kupowało się ich zbyt bardzo. To ile w określonej paczce wydobywa się metrów kwadratowych paneli, zależy od wymiarów poszczególnych paneli. W klubu spośród tym zwłaszcza w paczce wydobywa się od 8 do 10 paneli podłogowych. O to zobaczyć przy zakupie, bo dzięki temu szybko można zliczyć ilość potrzebnych paczek z panelami podłogowymi.

Panele podłogowe Chodzież

Po wymiarach paneli podłogowych dowiesz się więcej tutaj: Standardowe wymiary paneli podłogowych w sklepie budowlanym

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments