leasing bez bik

Leasing Uniejów zadzwoń 887 332 665

Poradnik Klienta

Leasing to wyjątkowo interesujący rodzaj pozyskania potrzebnych rzeczy. Łączy w sobie dwa aspekty: pożyczki i dzierżawy.
Przedmiot leasingu w trakcie umowy nie jest twój, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Rawa Mazowiecka

Najpopularniejszy leasing związany jest z samochodami, chociaż wszystkie przedmioty, które są Ci przydatne w trakcie zarządzania firmą możesz nabyć korzystając z tej metody. Nowo powstałe firmy starać się o leasing już pierwszego dnia po rozpoczęciu działania. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby na miejscu ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo skonsultujesz się z agentami, z którymi możesz się skontaktować przy pomocy wygodnego formularza, zamieszczonego na stronie, infolinii czy sms. Po prostu, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym wykonującym pracę w firmie leasingowej, które mają biura w całej Polsce.

 

Podczas rozmowy uzyskasz wszystkie informacje dotyczące potrzebnych dokumentów (a są naprawdę nieliczne) i przedstawi, konkretne propozycje najkorzystniejszego dla ciebie rozwiązania. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, optymalizacja Twoich podatków będzie widoczna. Wydatki poniesione na leasingi, wliczamy w koszty działalności i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Spotkanie z ekspertem, który oceni sytuację majątkową i podatkową, prowadzonej przez Ciebie firmy, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że można go zdecydowanie łatwiej uzyskać niż kredyt inwestycyjny w banku. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla osób prowadzących niewielkie firmy, szczególnie, na początkowym etapie, to ogromne ułatwienie. Najważniejsze jest, że nie ma konieczności sięgania po dodatkowe zabezpieczenia.

 

W tej formie, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale wyposażenie i auta dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. W przypadku pojazdów,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa dba o ich prawidłowy serwis i ubezpieczenia. Działanie jest proste. Wybierasz samochód, ustalasz warunki finansowania, wypełniasz formularz online lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Zyski płynące z tych działań są bezcenne. Zyskujesz cenny czas, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Możesz być pewien, że otrzymujesz najniższą, jak jest możliwa, której przy zakupie indywidualnym zapewne nie udałoby Ci się otrzymać. Poruszasz się nowym samochodem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty wyłącznie lejesz benzynę, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną czuwa firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Właściwie dobrane ubezpieczenia gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w razie awarii, czy gwarantują pokrycie wszelkich strat, jeśli ukradną Ci auto. Kolejna zaleta to brak konieczności wykupywania auta, które masz w leasingu. Tak więc, późniejsza odsprzedaż auta i starania o korzystną sprzedaż również nas nie dotyczą.

Jeśli, boisz się o fakt, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać płynność finansową dysponujesz dwoma rozwiązaniami. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Nie wszyscy wiedzą, że możliwe jest pozyskanie leasingu na samochód używany, a firmy takie, jak Leasing Rawa Mazowiecka oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z płynnością finansową, możesz przekształcić zapisy umowy. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie każdy wie, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każdy człowiek może wykorzystać tą atrakcyjną formę, zamiast kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Podpisujemy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, którym jesteśmy zainteresowani, a my jeździmy nim, jeśli tylko w terminie płacimy raty. Zawarta umowa określa, że użytkujemy auto, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Oczywiście, nie ma konieczności odkupu auta.

Firma Leasing Rawa Mazowiecka będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: potwierdzenia tożsamości, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wydruku z konta osobistego.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tym przypadku, poza wygodą rozwiązania, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie jest raportowany do banków, nie zmniejsza więc naszej zdolności kredytowej. Może być to rozwiązanie korzystne jeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Rawa Mazowiecka

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments