alcatel

GRATULACJE nagrody!

Niepowtarzalna promocja. W naszym konkursie jest do wygrania kultowy Alcatel POP 4+. Alcatel to europejska marka wymyślona specjalnie dla wymagających. Oferta tworzona dla indywidualnych potrzeb użytkowników dociera do klientów w 170 krajach. Z założenia, produkty Alcatel, tworzone są dla przedstawicieli wszystkich pokoleń od dzieci po osoby starsze. Niezwykle szeroka gama modeli i wzornictwa w idealny sposób wpisuje się w potrzeby lokalnego odbiorcy. Innowacyjność Alcatel nastawiona jest na niepowtarzalność, oryginalność i radość korzystania z najnowszych technologii, na jakich oparta jest bogata gama urządzeń mobilnych.

alcatel plus promocje

Promocja alcatel

alcatel plus promocje

Promocje Acatel

Marka Alcatel za każdym razem skupia się na kliencie, oddając mu w ręce najwyższą jakość. Korzyść klienta idzie w parze z poszanowaniem wszelkich przepisów branży telekomunikacyjnej oraz norm określanych przez organizacje międzynarodowe, jako sprzyjające zapewnieniu bezpieczeństwa podczas korzystania z telefonów komórkowych. Dlatego Alcatel cieszy się niezwykle dobrą opinią wśród klientów. Nasz konkursowy model to Alcatel POP4 +. Urządzenie to wyposażone jest w duży ekran IPS spójny z technologią pełnej laminacji. Hartowane szkło chroniące 5,2 – calowy ekran IPS jest solidną gwarancją trwałości. Dzięki temu rozwiązaniu kolory są żywe, a obraz niezwykle wyrazisty. Użytkownicy Allegro są zachwyceni korzystaniem z tego smartphona czemu dają wyraz w pochlebnych opiniach.

Marka Alcatel Sprawdź opinie wejdź na alcatel opinie

Alcatel Pop 4+ współpracuje na systemie Android z wieloma aplikacjami, które służą zarówno do zabawy, jak i do pracy. Pop 4+, który można wygrać w naszym konkursie ma wbudowane dwa aparaty fotograficzne.

Pierwszy, przedni o rozdzielczości 5 Mpix oraz główny o rozdzielczości 5 Mpix są jednymi z najlepszych w tym przedziale. Ponadto promocyjne urządzenie zabezpieczone jest czytnikiem linii papilarnych, który w znakomity sposób gwarantuje personalizację smartphona . POP 4+ wyposażony jest w szybkie ładowanie, co doskonale ogranicza czas oczekiwania w przypadku rozładowania się baterii.

Alcatel POP 4+ posiada także dodatkowe, niespotykane w innych modelach opcje. Do najoryginalniejszych nalezą g-sensor , czyli przyrząd do pomiaru przyspieszeń liniowych lub kątowych. W konkursowym modelu oferujemy także żyroskop urządzenie do pomiaru lub utrzymywania położenia kątowego . Przydatnymi atrybutami smartphonu są czujnik zbliżeniowy, radio FM, E-kompas , czujnik Halla, tryb głośnomówiący, czujnik oświetlenia, HD voice, HAC M3 , NFC i skaner kodów QR . POP 4+ jest doskonałym prezentem w konkursie i z pewnością przyniesie satysfakcję bez względu na to, czy będzie użytkowany w pracy, czy tylko do zabawy.

Nasze poradniki

O serwisie

Serwis internetowy www.gadzetygsm.pl stworzony został z myślą o każdym użytkowniku szukającym najkorzystniejszych ofert mobilnych, usług telewizyjnych, telekomunikacyjnych, oraz internetu domowego czy gier. Na powyższej stronie regularnie aktualizowane są bieżące oferty promocyjne operatorów, oraz pakiety usług innych firm konkursowych. Tylko w tym serwisie znajdziesz zawsze aktualne pakiety dla rodzin, usług biznesowych, oraz oferty promocyjne. Przeczytać możesz również artykuły o najciekawszych nowinkach technologicznych, oraz wszelkich usługach oferowanych przez dostawców i reklamodawców. Serwis GSM promocje nie jest własnością, ani pod patronatem żadnego z operatorów telefonii komórkowej. Wszelkie zamieszczone pod tym adresem informacje, oraz elementy graficzne nie mają nic wspólnego z operatorem. Ponadto żadna firma operatrska nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane tu treści, oraz grafiki, a także wystawione tu opinie. Serwis działa na zasadzie programu affilacyjnego i promującego produkty oraz serwisy partnerskie. Wszelkie reklamacje związane z działaniem powyższego serwisu internetowego należy składać do operatora serwisu.

Operator serwisu GSM

VILLACOM SP Z O O zarejestrowana przy SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS: 0000637807, NIP: 5213748127, REGON: 365431326 Adres redakcji: ul. Zawiercianskiej 7A 04-221 Warszawa. Tel. 708277002( 1.29 minut , Email: biuro@villacom.pl