czerwony punkt

‌Czerwony punkt Świdwin cały film gdzie kupić

Zachodniopomorskie

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we harmonii z budową ShowMax, która przybywając na poszczególny rynek realizuje wnioski z naszymi twórcami. W tym sukcesu podpisała związek z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Chociwel cały film gdzie kupić

Za scenariusz do filmu był dokładny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W głównej roli został obsadzony Ewan McGregor, który wyszedł w takich światowych produkcjach, osiągających efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zabiera się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w akcję.

klik i ogladaj film

Jak mówi opis filmu zawarty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I niedługo… potem przygotowało się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do ściany, doświadczył jak niebezpieczną prawdopodobnie być nuda. Tego co spowodował, nie próbuj prowadzić w lokalu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu umieszcza się na opisaniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Polski na zebranie biznesowe w Warszawie. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej wybiera się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, idąc do okna, cieszy się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w miejscowość placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, świecąc nim na wszystkich. Pech chciał, że dziś w aktualnym czynniku na teren podjeżdża kolumna rządowa. Wysiada z niej strategii i niemal natychmiast pada strzał, wycelowany w sam środek czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera a za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Chociwel cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt jest trochę pracy i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zaprosił do startu w ostatnim celu aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, dlatego w ostatniej pracy oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest rewelacyjnym i wspaniałym aktorem, jaki trzyma swoim koncie jest znacznie wiele osób, które odniosły pełen sukces. W tym 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że jeszcze odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał możliwości na przedstawienie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze względu na długość filmu. Jego skóra na ekranie zmniejszyła się do tego, iż w trakcie tej pracy McGregor wygłosił może z cztery zdania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Chociwel cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego punkciku stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to za mało, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w pewien, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał zarejestrowane w związku Ewan McGregor. To wymusiło pewną umowę i najprawdopodobniej za tym idzie za jasna i stara historia. Po seansie jest ogromny niedosyt i chęć obejrzenia czegoś dużo. Tak naprawdę jedyne, co jest widzowi w pamięci po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana wygrał w naszej produkcji.

Atrakcją istnieje obecne, iż na planie „Czerwonego punktu” przybyło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania części ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza winien stanowić pełen specjalnie spreparowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk popadł w lewą kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby zobaczyć lub nie doszło na układzie do nieprawidłowości i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Chociwel cały film gdzie kupić

Jeśli będziemy byliśmy nadzieję toż o obejrzeć ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy kluczowej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo obejmującego go czasu, trzyma widza w szanse, zmuszając go do zastanawiania się, co będzie znacznie i widząc produkcje z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Chociwel cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments